GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

Vyprošťovací zvedák

Tento zvedák by neměl chybět v žádném z aut, které se chystá do těžkého terénu,
Provedení A: Nosnost 2 t, minimální zatížení 50 kg, výška 1 490 mm, zdvih 130 – 1 290 mm, vyložení ramene 115 mm, šířka ramene 35 mm, rozměr základny 100 × 180 mm. Krokový zdvih břemene je 20 mm na 1 pohyb pákou, délka páky 1 000 mm. Cena cca 1300 Kč.
Provedení B: Nosnost 2 t, minimální zatížení 50 kg, výška 860 mm, zdvih 125 – 660 mm, vyložení ramene 115 mm, šířka ramene 35 mm, rozměr základny 120 × 180 mm. Krokový zdvih břemene je 20 mm na 1 pohyb pákou, délka páky 600 mm. Cena cca 1000 Kč.
Jak to pracuje nejdete na videu po kliknutí zde.
 

BEARTOOTH - neoprénové potahy

Začali jsme dovážet vynikající výrobky americké firmy BEARTOOTH, která vyrábí množství povlaků na zbraně a optiku a rovněž tak dle mého soudu nejlepší řemeny na zbraně jaké jsem dosud poznal. Jejich výrobky se jednoduše na zbraň instalují, chrání dokonale zbraň a optiku.
Ceník naleznete zde a obrázky produktů v ceníku nebo na stránkách výrobce.

BLOODHUNTER svítilny pro dohledávku

Bloodhunter svítilny jsou poměrně velmi výkonné baterky příručních rozměrů a nízké hmotnosti, které umožňují využívat třech barevných spekter světla:
Červené - když potřebujete osvítit menší prostor a "nestrašit" okolí (první stisk)
Zelené - když procházíte revírem, spektrum tohoto světla neplaší zvěř (druhý stisk)
BLOODHUNTER světlo - použijete tuto technologii patentovanách filtrů, kdy červené a zelené světlo dohromady produkuje světlo ve spekru, které výborně zvýrazňuje barvu (krev) (třetí stisk).
Některé jsou opatřeny i reflektorem pro bílé světlo.
Cena na vyžádání.
Poznámka: 13.1. 2008 v cca 20 h jsem střílel na sele z vysoké kazatelny na podhůří Čerchova. Přišli nečekaně zezadu a zjistil jsem je až když stáli pode mnou. Rána šla zhora, sic na komoru, ale v podstatě zasáhla jen jednu vitální zónu. Nezaznamenal jsem žádné značení a vše odběhlo směrem do nepřehledného houští. V kapse jsem měl jinak vynikající klasickou svítilnu Streamlight Stinger. Přímo na nástřelu jsem nic nenašel a při detailním asi hodinovém prohledávání okolí, kdy jsem již přestával věřit sobě a tomu co se asi stalo a zoufale hledal systematicky ve stále se zvětšujících kruzích v kombinaci cik cak a ještě třeba  tamhle, a semhle, ..... znáte to, a stále nic. Vrátil jsem se do auta pro tohle světlo. A ejhle, na nástřelu nepatrné krůpěje barvy a postupně jsem tak zjistil směr, kterým toto sele odbíhalo - mírně se lišil od ostatních, což bylo dobré znamení. Barva po 30 m zesilovala a po 60 m jsem je našel v hustém náletu zhaslé, kam jsem pro ně lezl vlastně už po kolenou (stejně mě jednou vyplatí - lovim tak už ale na 40 let a zatim ... no jen párkrát za ta léta na mě prase vyrazilo ale byl jsem rychlejší ... zatim ...). Nikdy bych je tam jinak nehledal a v pondělí ráno se psem by to byl časový problém. Jsem si vědom, že tohle vypadá jak pitomá reklama z televize, ale píšu to sem dva dny poté ještě v radosti z takového dosledu.