GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

ZÁSOBNÍKY z USA


Konečně se po tříletém úsilí podařilo získat povolení k vývozu zásobníků z USA
, kde se jejich vývoz začal před časem striktně licencovat, takže:
Hledáte zásobník do nějaké dříve vyrobené či nové zbraně?
Hledáte zásobník s kapacitou jinou než je běžná?
Naše nabídka v tomto odkaze čítá více než 1600 zásobníků pro staré i nové, krátké i dlouhé zbraně. Největší nabídka zásobníků v Evropě!
Máte-li zájem, pište na náš mail vaclav.martinek@martinekv.cz
Rádi Vám vhodný zásobník pomůžeme vybrat.
Ceník najdete zde. (ptejte se prosím na aktuální cenu, ta se může pohybovat +/- podle kurzu ČNB)

Hlavně LOTHAR WALTHER (DE)

Wappen der Familie Walther seit 1544 / emblem of the family Walther since 1544            Wappen der Familie Walther seit 1544 / emblem of the family Walther since 1544
Výrobní program renomované firmy LOTHAR WALTHER (Německo) obsahuje špičkové hlavně pro lovecké a sportovní zbraně ve více než 200 různých rážích. A to jak hlavně hotové, tak hlavňové polotovary (Laufrohlinge). Vyrábí také vložné hlavně, redukované nábojové komory a precizní kuše HOBBY TELL pro zábavu a sport. V oddělení Custom Made si můžete dokonce sastavit požadavek na svoji hlaveň v mnoha parametrech. Nejnovější katalog firmy najdete po kliknutí zde.
Můžeme Vám za dodržení všech zákanných podmínek české a německé strany, s nimiž Vám na české straně pomůžeme a v Německu je zajistíme, dokonce provést instalaci hlavně do Vámi dodaného pouzdra závěru (výmena hlavně) přímo u firmy LOTHAR WALTHER, kde mají špičkové odborníky a to nejlepší dílenské vybavení v Evropě.  
     Jsme zástupcem firmy LOTHAR WALTHER pro ČR a můžeme Vám nabídnout veškeré jejich produkty, které najdete na www.lothar-walther.de
Ceny zboží najdete na jejich www stránkách pod kódem (písmeno či písmeno a číslo). www.usaonwatch.biz Ceny v Kč s DPH s náklady na dopravu, pojištění, kolky za licence a povolení, vidíte níže v tabulce. Výpočet konečné ceny ale může být komplikovanější, (cena vždy zpravidla nižsí) neboť pokud cena výrobku sestává z více položek, dopravní a licenční náklady už se budou připočítávat pouze jedenkrát a na některé výrobky se některá povolení dokonce nevyžadují. ((orientační výpočet - viz tabulka - je proveden pro jednu "typickou" standardní hlaveň, která vyžaduje veškerá povolení jako hlavní díl zbraně (=je opatřena nábojovou komorou), bez dalších úprav - příplatků)).
Jsme schopni Vám samozřejmě provézt výměnu hlavně na Vaší zbrani, po příslušném standardním schvalovacím procesu českou policií, a rovněž tak Vám můžeme zajistit výměnu hlavně přímo u výrobce LOTHAR WALTHER v Německu.
Po kliknutí na zde se Vám zovrazí ceník podle jednotlivých cenových skupin, které jsou uvedeny u zboží v brožuře (katalogu firmy LOTHAR WALTHER) 

ZÁSOBNÍKY Pro-Mag a Mec-Gar

Dodavatelů zásobníků je pramálo, proto připojujeme do nabídky také výrobky firmy Pro-Mag a Mec-Gar.
Rádi Vám s výběrem poradíme.IGB Austria specielní hlavně


     
Firma IGB Austria se zabývá výrobou precizních hlavní včetně "karabinových" délek pro krátké zbraně, kompenzátorů a doplňků pro tyto zbraně. Specialista pro hlavně GLOCK a pro hlavně s různými závity na ústí.
Jsme potěšeni že můžeme tuto firmu zastupovat v České republice a ceník naleznete zde. Nenašli jste hlaveň pro Vaši zbraň? Nevadí, firma dokáže vyrobit také hlavně na zakázku.
To co vidíte na obrázku není tlumič, ale zesilovač zpětného rázu.

Hlavně custom match a díly pro AR15

Množsví náhradních dílů pro AR-15, především však nabídka špičkových custom hlavní pro precizní střelbu od renomovaných firem STONER, DPMS, KRIEGER a OLYMPIC ARMS. Změňte svoji AR-15 v dokonale přesný nástroj! Poradíme Vám jak na to a dodáme a instalujeme vše potřebné. Stavba a ladění zbraní AR-15.
Ceny konkrétní hlavně na vyžádání.

Hlavně Glock


Špičkové (match) hlavně od firmy Bar-Sto (USA) pro všechny modely GLOCK vyrobené s minimálními tolerancemi.

Cena hlavní od 8 do 10 tisíc Kč. 

NÁHRADNÍ DÍLY dovoz z USA

   Naše firma dodává originál díly pro zbraně mnoha světových výrobců. Zbraň Vám můžeme v naší puškařské dílně odborně opravit, případně Vám můžeme potřebné díly přímo prodat. (AMT, BENELLI, BERETTA, BROWNING, COLT, DPMS Panther Arms, GLOCK, H&R, HIGH STANDARD, INTERSTATE ARMS, ITHACA GUN, MARLIN, MOSSBERG, PARA ORDNANCE, REMINGTON, RUGER, SAVAGE, SIG SAUER, SMITH & WESSON, SPRINGFIELD ARMORY, UBERTI, USFA, WINCHESTER, ...) . Přednostní servis a ladění provádíme na zbraních zakoupených u naší firmy.

 
     
     
     

Jewell, Timney, Shilen spouště

Špičkové spoušťové mechanismy zbraní.
Jewell
Timney
Shilen
Ceník některých s obrázky a popisem najdete zde.

HLAVNĚ a jejich polotovary

Dodáváme a zakládáme špičkové hlavně dlouhých (včetně Bench Rest) zbraní i zbraní krátkých,firem:
LOTHAR WALTHER (jsme obchodní zástupci firmy pro ČR)
SHILEN
DOUGLAS
HART
SCHUEMAN
EdBrown
NOWLIN
KKM
BRILEY
a další.
....... různých stoupání drážek vývrtu, vnějších kontur, materiálu a délek.
... včetně stavby celých zbraní.

Bell & Carlson pažby

 Kvalitní značkové pažby firmy Bell & Carlson.
Vybírejte, ptejte se na ceny.