GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

JAK OBJEDNÁVAT ZBOŽÍ

Jak objednávat

Naše firma dodává v současnosti na trh v ČR svým zákazníkům tyto následující položky, které vyžadují doložení vlastnictví příslušného zbrojního průkazu nebo odpovídající koncesní listiny

  • Zápalky
  • Střelný prach
  • Střely
  • Nábojnice
  • Zbraně podléhající registraci
  • Střelivo do zbraní podléhajících registraci
  • Hlavní části zbraní podléhající registraci

V objednávce výše uvedeného zboží uvádějte prosím údaje o Vašem zbrojním průkaze, případně o Vaší koncesní listině (můžete je zaslat také v kopii). Součástí objednávky firmy musí také být IČO a případně DIČ.

Veškeré ceny, zveřejněné na těchto stránkách, (není li přímo uvedeno jinak), jsou maloobchodními cenami, které jsou uvedeny včetně DPH.

Koncesovaným obchodníkům na požádání zašleme vybrané velkoobchodní ceníky.

Pokyny pro vyplnění objednávky

Objednávku zasílejte nejlépe v písemné formě (E-mailem, Faxem, poštou) s uvedením kódu zboží a jeho názvu podle ceníku. V případě menších jednoduchých objednávek postačí také objednávka telefonická.

Při stavbě zbraní je velice vhodná Vaše osobní návštěva, při které spolu podrobně rozebereme veškeré možnosti a varianty.

I při pečlivém plánování dodávek materiálu musíme občas čekat, až bude materiál skladem. Dodací lhůty jsou zpravidla do tří dnů u materiálu ve skladu, dva týdny u běžného t.j. nejčastěji žádaného materiálu a až 4-6 týdnů u specielního zboží, které není momentálně v zásobě skladu.

V případech, kde je možno provést záměnu materiálu, uveďte nám tuto skutečnost rovnou v objednávce (např. jiný druh zápalek, střel, atp.). Vyřízení Vaší objednávky se tím zpravidla zrychlí! Pokud nám nedáte žádné takové pokyny, pak splníme Vaše požadavky přesně v intencích objednávky. Každá objednávka, není-li materiál vyskladněn najednou, zůstává v evidenci naší firmy až do jejího úplného vyřízení - vyskladnění. Materiál Vám budeme proto průběžně zasílat podle dodávek do našeho skladu. Pokud si přejete zaslat materiál najednou, nebo si jej přímo osobně vyzvednout, uveďte nám prosím tuto skutečnost v objednávce. Vzhledem k omezeným skladovým kapacitám, nepříznivému cenovému vývoji, velkému množství našich zákazníků a dodávaného materiálu však upřednostňujeme co nejrychlejší, průběžné vyskladňování. Pokud si přejete objednávku dále neevidovat, případně zrušit, informujte nás, abychom předešli zbytečným nákladům na poštovném.

Z časových důvodů není vždy možné odpovídat dopisem na Vaše dotazy, kde bychom podrobně reagovali na problematiku přebíjení. Tuto činnost široce objasňuje v českých zemích prvně vydaný materiál ?Příručka pro přebíjení střeliva?, kde je uvedeno vše, co potřebujete vědět o přebíjení. Příručka je k dispozici v jednoduché a levné sešitové úpravě, případně vypálená na CD. V případě nejasností tyto konzultujte přímo s pracovníky naší firmy, nebo lépe, řešte přímo návštěvou naší firmy, kde Vám bude zboží předvedeno a problémy objasněny. Budete-li mít zájem o proškolení pro práci na přebíjecích lisech, dohodněte si však termín předem.

Podařilo se nám s mnoha našimi zahraničními dodavateli dojednat přímé zastupování na českém trhu (statut distributora). To vedlo k dalšímu snížení cen. Cena našeho zboží je cenou skladu BLÍŽEJOV (EXW) a je pravidelně upravována v závislosti na vývoji kurzu české koruny k USD a EURO. Ne vždy je však možné technicky provést rychlou úpravu cen na našich internetových stránkách a pokud nedojde ke dramatickým změnám kurzu koruny, ceny našeho zboží by se neměly výrazně měnit.

Náklady na dopravu zboží dobírkou na Vaši adresu můžeme pouze odhadnout. Jsou stanoveny podle platných tarifů spedice nebo pošty v okamžiku předání zboží k odeslání a jsou součástí dobírky. Kalkulaci podle České pošty je možno si provést zde.

PRODEJ NA SLOVENSKO

Vážení zákazníci na Slovensku, 

Vámi vybrané zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty.

Poštovné účtujeme podle sazebníku České pošty a nepřipočítáváme balné.

Na Slovensko zasíláme rovněž běžně dobírky. Kalkulátor ceny České pošty je zde.

Nelze zasílat :

Zbraně kategorie A,B,C a střelivo do těchto zbraní.

Střelné prachy a zábavnou pyrotechniku.

* Zbraně kategorie A,B,C, střelivo do těchto zbraní a střelné prachy (vč. černého prachu) lze prodávat pouze na základě a pouze v souladu s Povolením uděleným předem Policií České republiky, které je vydávané po předložení Předběžného souhlasu a ZSL, které vydává Vaše policie.